Gizlilik & Güvenlik

Maviraf.com bilgilerinizin güvenliğini sağlamak için bankaların internet sitelerinde de kullanılmakta olan TLS 1.0, RC4 128 bitlik şifreleme (Yüksek); RSA 2048 bitlik veri aktarımı ve EV SSL Güvenlik Sertifika sistemini kullanmaktadır. Kredi kart bilgileriniz, yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz.  Kişisel bilgilerinizi girdiğiniz her sayfada adres çubuğunda göreceğiniz anahtar sembolü gönderdiğiniz bilgilerin üçüncü şahıslarca görüntülenemeyeceğini göstermektedir.

Gizlilik Politikası

Varlık M. 194. S. 15/3 Muratpaşa/Antalya adresinde mukim Maviraf Itriyat Kozmetik Pazarlama Ltd Şti (maviraf), kullanıcıların www.maviraf.com (websitesi) üzerinden gönderdikleri kişisel bilgilerini, Gizlilik Politikası ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında kullanmayacak, ayrıca izinsiz olarak üçüncü kişilerle paylaşmayacaktır.

Kişisel bilgiler; ad soyad, doğum tarihi, ev adresi, mobil ve sabit telefon numarası, e-posta adresi gibi kullanıcıyı doğrudan ya da dolaylı olarak tanımlamaya yönelik her türlü kişisel bilgiyi içermekte olup, kısaca “Gizli Bilgiler” olarak anılacaktır.

Kullanıcılar, kişisel bilgilerini websitesi arayüzü veya diğer iletişim kanallarını kullanarak değiştirebilirler.

Maviraf, kişisel bilgileri kendi bünyesinde, istatistiksel çalışmalar, tanıtım, pazarlama ve iletişim faaliyetleri amacıyla kullanabilecek ve sadece bu çalışmaların yapılması amacıyla kullanıcıların izni dahilinde 3.kişiler ile paylaşabilecektir.

Maviraf kişisel bilgileri kesinlikle gizli tutmayı, ve bunun sürdürülmesi için gerekli tedbirleri almayı taahhüt etmektedir ancak web sitesine ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin üçüncü kişilere ifşası durumunda, Maviraf’ın herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

Her kullanıcı, işbu websitesini ziyaret ederek, işbu Gizlilik Politikası hükümlerini kabul etmiş sayılacaktır.

  

BÜLTEN ÜYELİĞİ

Abone Olun, Fırsatları Kaçırmayın...

İLETİŞİM

  • info@maviraf.com
  • 0537 864 54 92 - 09:00 -18:00
  • Varlık Mahallesi 177.Sokak Muratpaşa ANTALYA

ALIŞVERİŞ & ÜYELİK

GeoTrust

Bilgileriniz GeoTrust Inc. 128 Bit SSL Sertifikası ile Korunmaktadır.

MasterCard-Visa