Ödeme İşlemleri

Ödeme Seçenekleri

·Nasıl Ödeme Yapabilirim?

Siparişinizin ödemesini dört farklı seçenekle gerçekleştirebilirsiniz;

Kredi Kartı: Kredi kartı ile yapılan ödemelerinizde tüm bankaların kartları ile tek çekim ya da anlaşmalı bankaların kartları ile (Bonus özellikli tüm kredi kartları) 9 aya kadar taksitli ödeme yapabilirsiniz.

Havale: Sipariş tutarınızı firmamızın hesaplarından herhangi birine havale ya da eft olarak gönderebilirsiniz. Havale açıklaması kısmına sipariş numaranızı yazmanız işleminizi hızlandıracaktır.

PayPal: Eğer bir PayPal hesabınız varsa, www.maviraf.com´da PayPal ile ödeme yapabilirsiniz. 

Kapıda Ödeme: Dilerseniz siparişinizin ödemesini teslimat esnasında paketinizi getiren kuryeye nakit ya da kredi kartınızla yapabilirsiniz. Bunun için siparişinizi oluştururken ödeme sayfasında Kapıda Nakit ya da Kapıda Kredi Kartı seçeneklerinden birini seçmeniz gerekir. Kapıda Ödemelerde sipariş tutarınıza Nakit seçeneğinde 7,67 TL, Kredi Kartı seçeneğinde 7,67 TL hizmet bedeli eklenir.
* Kapıda Ödeme seçeneğinde minimum sipariş tutarı KDV dahil, kargo hariç 25,00 TL´dir.

·Kredi Kartı Ödemeleri

www.maviraf.com´da kredi kartınızla tek çekim ya da anlaşmalı bulunduğumuz banka kartları ile vade farkı eklenerek 9 taksite kadar ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartı ile yapılan alışverişler otomatik olarak onaylanarak işleme girmektedir.

Kredi kartı ile ödeme yapmak için ilgili sipariş adımında ödeme yöntemi olarak "Kredi Kartı" seçeneğini işaretlediğinizde karşınıza taksit seçeneklerini de belirleyebildiğiniz bir Sanal Pos ekranı gelecektir. İstenen bilgiler; Kredi kartı sahibinin adı-soyadı, Kart numarası, Son kullanma tarihi ve Kartın arka yüzünde bulunan 3 haneli CVV numarasıdır.

·Kredi Kartı ile Ödemek Güvenli mi?

Evet. Burada tüm bilgileriniz güvendedir. www.maviraf.com´da alışveriş ve diğer tüm bilgi girişi yapılan alanlar yüksek güvenlik önlemleri ile korunmaktadır. Sitemizde ekrana girişini yaptığınız herhangi bir verinin kopyalanması, kaybolması ya da izinsiz kullanımına yönelik tüm tedbirler alınmıştır.

Sitemizde kredi kartı ile işlem yaptığınız tüm sayfalarda, sitemize girdiğiniz bilgiler 256 Bit SSL şifreleme metoduyla kriptolu olarak transfer edilir. Sitemiz ve banka sunucuları arasında ki veri akışı da aynı şekilde şifrelenmektedir. Bu teorik olarak kırılması imkansız bir şifreleme biçimidir. Bu nedenle kredi kartı bilgilerinizin üçüncü şahısların eline geçmesi mümkün değildir. Bilgileriniz yalnızca işleminiz tamamlanana dek kullanılır ve kesinlikle kayıt altına alınmaz. Diğer yandan firmamızın hiçbir personeli ya da yöneticisi de kredi kartı bilgilerinize erişememektedir.

·Havale Ödemeleri

Siparişinizin ödemesini havale/eft yoluyla yaptığınızda siparişinizin onayı (işleme alınması) sipariş tutarının hesaplarımızdan birine geçmesinden sonra olacaktır. Para transferi 3 gün içinde gerçekleşmeyen siparişler iptal edilmektedir. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

·Teslimatta Ödemeler - Kapıda Ödeme

Siparişinizin ödemesini kredi kartı ya da havale dışında ürünü teslim alırken adresinizde de yapabilirsiniz. Kapıda Ödeme seçeneğinde hem nakit hem de kredi kartı ile ödeme imkanınız bulunmaktadır. Kapıda Ödeme hizmetimiz Katma Değer Vergisi dahil 25.00 TL üzerinde ki alışverişlerde aktif hale gelmektedir.

Kapıda Ödeme hizmeti çalıştığımız kargo firması tarafından sunulmaktadır. Taşıyıcı firma sizinle aramızdaki bu ödeme işlemine aracılık ettiği için bu işlem karşılığında Nakit Ödemeler için 7.67. TL, Kredi Kartı Ödemeleri için 7.67 TL tutarında hizmet bedeli almaktadır. Bahsi geçen bu tutar 100 TL altında siparişlerden alınan taşıma ücretinden bağımsızdır. Siparişinizi oluştururken sistem sepet tutarınıza tercih ettiğiniz ödeme yöntemine göre bu tutarı ekleyecektir.

Cevabını bu sayfada bulamadığınız sorularınız için bize şu http://maviraf.com/iletisim veya Canlı yardımdan sorularınızı iletebilirsiniz. 

(Müşteri Hizmetleri departmanımız tarafından sorunuz en kısa sürede yanıtlanacaktır.)

BÜLTEN ÜYELİĞİ

Abone Olun, Fırsatları Kaçırmayın...

İLETİŞİM

  • info@maviraf.com
  • 0537 864 54 92 - 09:00 -18:00
  • Varlık Mahallesi 177.Sokak Muratpaşa ANTALYA

ALIŞVERİŞ & ÜYELİK

GeoTrust

Bilgileriniz GeoTrust Inc. 128 Bit SSL Sertifikası ile Korunmaktadır.

MasterCard-Visa