Hakkımızda & Kurumsal

Firmamız çözüm ortaklarıyla beraber Anne-Bebek,Kozmetik, Kişisel Bakım,DermoKozmetik,Gıda Takviyeleri, Itriyat alanlarında her türlü talebinize yanıt verecek şekilde zengin ürün yelpazesi ile siz müşterilerimizin beğenisine sunmaktadır. Siparişin alınması ve ürünün teslim edilmesi süreçlerinin tamamı “hız” “bilgi akışı” ve “nitelikli hizmet anlayışı” ile gerçekleştirilmekte ve müşteri memnuniyeti el üstünde tutulmaktadır.

Ürün çeşitliliği, hizmet kalitesi, ve sunduğu rekabetçi fiyatlar sayesinde, ulusal pazarda artan talepleri karşılayan güçlü bir marka olma yolunda ilerleyen Maviraf, son teknolojileri ve ürünleri takip etmekte ve hızlı servis hizmeti ile kalitesi dünyaca onay görmüş markaları uygun fiyat, müşteri memnuniyeti ve garantili hizmet politikasıyla müşterileriyle buluşturmaktadır.

Misyonumuz

Sektöründe gelişen teknolojiyi ve ürünleri müşterilerinin hizmetine sunan, insana ve çevreye duyarlı, yenilikçi, rekabetçi, tutarlı ve saygın olmak hedefimizdir.

Vizyonumuz

Modern çağın çizgisiyle şekillenmiş,  kalite ve güvenin buluştuğu bir firma olarak bireylerin günlük yaşamını kolaylaştırıcı çözümleri ve alanında her türlü ihtiyaca cevap verebilecek ürün yelpazesini sunmak.

Değerlerimiz

Saygı: ‘insana saygı’ çalışma prensibimizin temelini oluşturur.

Şeffaflık: Karar alma ve yürütme mekanizmaların tümünde samimiyetle hareket ederiz.

Güven: Karşılıklı güven başarımızın tanımımızın odak noktasıdır.

Girişimci ruh: Cesur atılımlarla hem firmamıza, hem de sektörümüze artı değerler katma uğraşındayız.

Yenilik : Hem ulusal hem de uluslararası ölçekte sektörümüzdeki tüm gelişmeleri takip ederiz.

Açıklık: Müşterilerimizin önceliklerini ve farklılıklarını dikkate alarak onların taleplerinine kulak vermek işimizin olmazsa olmazıdır.

Mükemmeli arayış: Yaptığımız her işte en üst seviyeye ulaşmak birincil hedefimizdir.

BÜLTEN ÜYELİĞİ

Abone Olun, Fırsatları Kaçırmayın...

İLETİŞİM

  • info@maviraf.com
  • 0537 864 54 92 - 09:00 -18:00
  • Varlık Mahallesi 177.Sokak Muratpaşa ANTALYA

ALIŞVERİŞ & ÜYELİK

GeoTrust

Bilgileriniz GeoTrust Inc. 128 Bit SSL Sertifikası ile Korunmaktadır.

MasterCard-Visa