Yeni Üye Kayıt Formu

Üyelik Avantajları

  • maviraf.com'a üye olmak ücretsizdir. Üye olduğunuzda her siparişinizde tekrar adres, telefon vb. bilgilerinizi girmeniz gerek kalmaksızın sitemiz fatura ve teslimat bilgilerinizi sizin için kayıtlı olarak tutar. Sisteme giriş yaptığınızda "Hesabım" bölümü altında tüm alışverişlerinizi, kayıtlı bilgilerinizi görebilirsiniz. Bu bilgilerin herhangi birini istediğiniz zaman değiştirebilir- silebilir ya da tüm bilgilerinizi sistemden silerek üyelikten ayrılabilirsiniz.

Puan Sisteminden

  • maviraf.com’a üye olduğunuzda, her siparişinizde, bir yorum yazdığınızda ve sosyal medya takiplerinde sistem hesabınıza bir puan ekler. Bu puanlarınızı daha sonradan hediye çekine dönüştürerek alışverişlerinizde indirim olarak kullanabilirsiniz.

Kampanyalardan

  • Sitemizde dönemsel olarak herhangi bir kategori, marka ve ürün bazında kampanyalar düzenleriz. Bunlar, sadece sitemize üye olan müşterilerimizin yararlanabileceği özel kampanyalar olabileceği gibi tüm ziyaretçilerimizin yararlanabileceği sepet toplamına uygulanan kampanyalar da olabilmektedir. Müşterilerimizin bu kampanyalardan haberdar olmalarını sağlamak için e-posta gönderimleri yapıyoruz. Ayrıca sitemizde aktif bir kampanya olduğunda ilgili marka, kategori ya da ürünün detay sayfasında bu belirtilir.

Kargo Takibinden Faydalanabilir

  • Siparişinizi kargoya verdiğimizde sisteme taşıyıcı firmadan edindiğimiz sizin siparişinize özel bir kargo takip numarası gireriz. Sistem size bu takip numarasını ve taşıyıcı firma bilgisini otomatik olarak kayıtlı e-posta adresinize gönderir. Dilerseniz bu numara ile sitemizden ya da taşıyıcı firmanın gönderi takip ekranından kargonuzun yolculuğunu takip edebilirsiniz. Eğer sitemize üye iseniz "Hesabım>Siparişlerim" bölümünden kargo takip ekranımıza ulaşabilirsiniz

BÜLTEN ÜYELİĞİ

Abone Olun, Fırsatları Kaçırmayın...

İLETİŞİM

  • info@maviraf.com
  • 0537 864 54 92 - 09:00 -18:00
  • Varlık Mahallesi 177.Sokak Muratpaşa ANTALYA

ALIŞVERİŞ & ÜYELİK

GeoTrust

Bilgileriniz GeoTrust Inc. 128 Bit SSL Sertifikası ile Korunmaktadır.

MasterCard-Visa